Bafni

improvizační
divadlo

image

Jak to bylo

Life Game s vzácným hostem

O představení:

Znáte to, někdo vám vypráví zábavnou historku, vy si ji užíváte, ale zároveň vás tak trochu mrzí, že jste nebyli u toho. Nebo vám přijde, že vyprávějícím nebyly postihnuty všechny detaily příběhu, jako jsou emoce vedlejších postav nebo významné pohledy. Nebylo by parádní si takový příběh přehrát a zjistit konečně JAK TO BYLO?

Nahlédněte s námi do života našeho milého hosta či hostky, jejíž vyprávěnky ožijí před vašima očima s pomocí režírující/ho a našich improvizátorů a improvizátorek.

O formátu:

Life Game je z části talk show a z části improvizační show. Moderující vede s hostem či hostkou rozhovor, do kterého ale může v průběhu večera zasáhnout režírující a z vyprávění hostujícího si vybrat námět pro scénku, kterou následně uvede. Do scénky vstupuje hostující cinkáním na zvoneček - v případě, že se účinkující "trefili" a zahráli scénku přesně tak, jak se odehrála, nebo troubením na klakson - v případě, že hostující s verzí scénky nesouhlasí. V takovém případě musí účinkující chybně interpretovanou situaci zahrát znovu a lépe a především tak, aby s ní vyprávějící souhlasili.

Tento formát je velmi oblíbený na rodinných oslavách nebo například svatbách. Pokud chcete, abychom hráli i na vaší akci, neváhejte nás kontaktovat!